Bitcoin almak mantıklı mı?

 

Kripto para borsasına baktığımız zaman, neredeyse istisnasız her para biriminde artış olduğunu bunların kimisinde artış %20’leri aşarken kimisinde ise daha sınırlı kaldığını görüyoruz. Bununla birlikte, dünya genelindeki teknoloji markalarından ardı ardına gelen güzel haberler, bu piyasanın aktörlerini daha çok göreceğimizi gösteriyor.

Belki son zamanlarda kripto para borsasını yakından takip edemiyor bu nedenle de bu artışa bir anlam veremiyor olabilirsiniz. Biz söyleyelim, dünyaca ünlü kripto para borsası Coinbas’ın sepetine 500 milyondan daha fazla kripto para dahil edeceğini duyurması, kripto para dünyasında bir çalkantıya neden oldu.

Henüz daha bu haber sindirilememişken Paypaş’Dan gelen ve kullanıcıların Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum ve Litecoin üzerinden işlem yapılabilecek bir sistemi ABD’den sonra Birleşik Krallıklar’da da kullanıma sunacağı haberi, kripto para borsasında adeta bahar yelleri estirdi. Bakalım bu haberlerin devamı gelecek mi yoksa kripto paralar arkasına aldığı bu rüzgarın etkisini yavaş yavaş yitirecek mi.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.