Burçin Terzioğlu: “Burnumu yaptırdım”

Burçin Terzioğlu yüzünde yılların izini taşıyor
Burçin Terzioğlu yüzünde yılların izini taşıyor

Burçin Terzioğlu, ‘İbrahim Selim ile Bu Gece’ programına konuk oldu. Terzioğlu, özel hayatından, kariyerine kadar pek çok konu hakkında açıklamalarda bulundu.

“ÇOCUK OYUNCULAR AÇSA PARAMPARÇA OLUYORUM”

4 yaşında oyunculuğa başladığını belirten Terzioğlu, “Bu kızdan bir şey olur dediler herhalde ki devamı geldi. İşten ziyade oyun gibi geliyordu o zamanlar. Ama gece 02.00’da uykundan uyandırılıp, sahneye bırakıldığında aslında onun bir oyun olmadığını hissediyorsun.” dedi.

Terzioğlu, “Çalıştığım sette bir çocuk oyuncu varsa uykusunun geldiğini görüyorsam ya da yemek saatine daha var ama karnının acıktığını görüyorsam paramparça oluyorum.” ifadelerini kullandı.

Kalıcı işler yapmak istediğini ifade eden oyuncu, “İyi işlere imza atmak, unutulmamak ve güzel anılmak istiyorum. Bundan 20 sene sonra da ömrüm yeterse ‘iyi oyuncudur, iyi insandır’ denilsin istiyorum.” diye konuştu.

Estetik yaptırdığını da dile getiren Terzioğlu, “19-20 yaşındayken burnumu yaptırmıştım. Teknoloji o kadar kötüydü ki, bir ay basket topu gibi gezdim.” sözleriyle güldürdü.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*