Oyuncak tabancayla soygun yapmaya kalkan hırsızın peşini aksilikler bırakmadı

Rusya’nın Ryazan kentinde soygun yapmak isteyen maskeli kişi, oyuncak tabancasıyla bir dükkana girdi. İçerideki kadın müşteriyi itiştirerek dışarıya çıkaran soyguncu, yaptığı sakarlıklarla kadın kasiyeri cesaretlendirdi.

TABANCANIN OYUNCAK OLDUĞUNU ANLADI

Soyguncu önce zıplayarak büyük tezgaha atladı, fakat ağırlığı kaldıramayan tezgah devrildi. Toparlanan kişi bu kez de oyuncak tabancasını kasiyere doğrulttu ancak kasiyer kasadaki paraları çıkarırken, tabancanın oyuncak olduğunu anladı. Bu kez, kasanın bulunduğu tezgaha zıplayan soyguncuyu kasiyer plastik sandalyeyle itti.

KASAYI DEVİRDİ

Daha sonra para kasasına atlayan ve paraları toplayan soyguncuyu kasiyer eline aldığı bıçakla uzaklaştırmak istedi. Panik olduğu görülen hırsız, kasiyeri itip bayılttıktan sonra paraları toplarken bu kez de kasayı devirdi. Yere saçılan paraları toplayan hırsız güçsüz düşünce kapıyı açıp kaçmaya bile zorlandı.

GÖZALTINA ALINDI

Soygun sırasında çok zaman kaybeden hırsız, kapı önünde bekleyen polisler tarafından anında gözaltına alındı. Hırsızın para kasasından yaklaşık 2 bin ruble para aldığı tespit edilirken, dükkanın güvenlik kamerası görüntüleri nedeniyle tüm Rusya’nın alay konusu oldu.

Oyuncak tabancayla soygun yapmaya kalkan hırsızın peşini aksilikler bırakmadıRelated Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.