Türkiye’de üretilen Realme C25 piyasaya girdi

Realme C25 13 MP, f/2.2, 26mm (wide), 1/3.06″, 1.12µm, PDAF (India model), 2 MP, f/2.4, (macro), 2 MP, f/2.4, (depth) özelliklerinde 3’lü ana kamera modülü ile geliyor. Telefonun ön kamerası ise 8MP.

Telefonun en etkileyici özelliği ise şüphesiz 6000 mAh’lık bataryası diyebiliriz. Rakiplerine oranla çok daha büyük bir bataryaya sahip olan C25 ile iki günü rahat bir şekilde çıkartabiliyorsunuz.

C25’in bataryasıyla; 43,17 saat görüşme yapabilir veya 9,78 tur MLBB oynayabilirsiniz. Ayrıca 25 saat süreyle Youtube’da video izleyebilir veya 115 saat boyunca Spotify’da müzik dinleyebilirsiniz. Dijital yaşamınız artık sınırlı enerjiyle kısıtlanmak zorunda değil.

Yazılımın Hızlı Uygulama Durdurma özelliği, nadiren kullanılan uygulamaları otomatik olarak algılayıp durdurur ve pil ömrünü uzatmak için işlevsiz olarak arka planda tutar.

Akıllı Gece Şarj Koruyucusu özelliği ise, bataryayı uzun vadede korumak için gece şarj sırasında batarya neredeyse dolduğunda akıllı şarj özelliğini aktif hale getirerek pil ömrünü uzatır.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.