U2 solisti Bono: Varlığını yıllar sonra öğrendiğim bir erkek kardeşim var!

U2 grubunun solisti İrlandalı şarkıcı Bono, yıllardır varlığından haberi olmadığı bir erkek kardeşi olduğunu söyledi. BBC Radyo’ya konuşan şarkıcı, “Varlığını yıllar sonra öğrendiğim, çok sevdiğim bir erkek kardeşim var” ifadelerini kullandı.

ANNESİ BİLE BİLMİYORMUŞ

2000 yılında üvey bir kardeşi olduğunu öğrendiğini belirten 62 yaşındaki şarkıcı,1974 yılında ölen annesinin, eşinin başka bir çocuğu olduğundan haberdar olmadığını söyledi.

“Çok yakın bir aileyiz” diyen şarkıcı, babasının eşinin artık ailenin bir parçası olduğunu ve çocuklarını bir dönem sır olarak tutmayı tercih ettiklerini belirtti.

“ANNEMİ SEVİP SEVMEDİĞİNİ SORDUM”

Babası Bob’u 2001 yılında kaybeden Bono, kardeşi olduğunu öğrendikten sonra babasıyla konuştuğunu söyledi. Babasına, annesinin sevip sevmediğini soran şarkıcı, babasının kendisinden özür dilemediğini ve durumu olduğu gibi kabul ettiğini ifade etti.

“DİZ ÇÖKÜP AF DİLEDİM”

Annesi dahil hiç kimsenin bu gerçeği bilmediğini söyleyen Bono, “Babam belli ki zor şeyler yaşıyordu. Kalbi başka yerde olduğu için kafası da başka yerdeydi” dedi.

Annesinin ölümünden sonra babasına iyi davranmadığını belirten şarkıcı, babası öldükten sonra Fransa’daki bir şapelde diz çöküp onu bağışlamasını istediğini söyledi.

Related Posts

‘Ayrılığın tadı vahşi’

Sanatçı, “Ayrılık bence de sevdaya dahil, ayrılığın vahşi bir tadı var” diyerek, salonu kahkahaya boğdu.

Neslihan Atagül: Kadir benim için muazzam bir armağan

Sağlık meseleleri nedeniyle en son oynadığı diziden ayrılmak zorunda kalan Neslihan Atagül, evvelki gün bir yapımcıyla Etiler’de görüntülendi …

Selena dizisinin Hades’i Sinan Çalışkanoğlu’ndan yıllar sonra gelen itiraf!

Oyuncu Sinan Çalışkanoğlu, bir dönemin fenomen dizisi ‘Selena’ hakkında yıllar sonra itirafta bulundu. Bir dönemin fenomen dizilerinden …

Anlamlı koşu

KKTC Başbakan Yardımcısı Fikri Ataoğlu, KKTC İstanbul Başkonsolosu Seniha Birand Çınar, Türkiye Jokey Kulübü Başkanı Serdal Adalı, yabancı misyon …

Hande Doğandemir mert kıyafetiyle instagramı salladı! ‘Şarap üzere kadınsın’

Ünlü oyuncu Hande Doğandemir hoşluğu ile toplumsal medyanın lisanında.Sosyal medyada paylaştığı kareler kısa müddette binlerce beğeni aldı …

Neşeniz daim olsun!

Renkli geçen organizasyonda Işık Menderes, Taylan Kümeli, Ebru Şinik ve Melda Koşar bir araya gelerek, keyifli saatler geçirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.