Zeynep Bastık ve Tolga Akış 8 milyon TL ödedi!

Zeynep Bastık ve Tolga Akış 8 milyon TL ödedi!
Zeynep Bastık ve Tolga Akış 8 milyon TL ödedi!

Takvim Gazetesi’nden Doğan Savaş’ın haberine göre sahne ücreti 150 ile 300 bin TL arasında değişen ve yurt dışı konserlerinden 30 bin dolar aldığı konuşulan 27 yaşındaki şarkıcının bir diğer gelir kapısı da sanal alem…

Şöhrete kavuştuğu Youtube’da 2 milyondan fazla abonesi olan Bastık, son yaptığı telif anlaşmalarıyla buradan da pay sahibi olup para kazanmaya başladı.

SANAL ALEMDE PARA BASIYOR

Dijital bir platformda yaptığı programda ünlü isimleri ağırladığı bir müzik programı da yapan Bastık, buradan da hatırı sayılır bir ücret alıyor.

Reklamlardan da cebini dolduran şarkıcı, son iki yılda bu sayede 2 buçuk milyonu cebine koydu. 

2019 yılında bir şampuan markası için kamera karşısına geçerek reklam dünyasına adım atan Zeynep Bastık, şampuan firmasından 2 milyon TL’yi cebine koyduktan birkaç ay sonra da bir spor giyim markasının marka yüzü oldu ve bu anlaşmadan da 1 milyon TL kazandı.

27 yaşındaki şarkıcı, geçen sene de bir iç giyim markasıyla 500 bin TL’lik anlaşma imzaladı.

Başarılı şarkıcı, kazandığını ise har vurup harman savurmak yerine gayrimenkule yatırma kararı aldı.

İstanbul’da havuzlu lüks bir villada oturan Bastık, şimdi de Alaçatı’da ev satın aldı.

Ünlü şarkıcı, aynı zamanda menajeri olan Tolga Akış’la son birkaç yıldır kiraladıkları Alaçatı’daki özel havuzlu lüks villayı satın aldı.

Zeynep Bastık ile bu yaz nikah masasına oturacağı Akış’ın yatırımları için de ceplerinden tam 8 milyon TL çıktığı konuşuluyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*