Ağustos ayında TOD’da neler var?

Her zaman kaliteli ve ödüllü yapımları izleyicilerine sunan TOD, ağustos ayında da yeni orijinal içerikleri, sürükleyici dizilerin yeni sezonları ile Türkiye’de ve TV’de ilk kez gösterilecek heyecan dolu filmlerle yaz keyfini sürdürecek!

TOD’un, ağustos ayında hepsi birbirinden sürükleyici ve eğlenceli filmleri arasında; John Carpenter’ın efsanevi 1978 yapımı meşhur “Halloween” filmindeki olayların 40 yıl sonraki devamı niteliğinde çekilen üçlemenin son halkası ve serinin 11. filmi ‘‘Cadılar Bayramı Sona Eriyor (Halloween Ends)”, yakışıklı oyuncu Jonathan Rhys Meyers’in başrolde oynadığı, her anı gerilim yüklü ve heyecan dolu “Huzursuzluk (Disquiet)“, katıldığı farklı festivallerde toplam 9 ödül ve 23 adaylığı bulunan nefes kesen suç ve gerilim filmi “Suçlu Emily (Emily the Criminal)”, 2023 En İyi Animasyon Oscar ve Altın Küre adayı olmayı başaran, eğlence dolu animasyon filmi “Ayakkabılı Deniz Kabuğu Marcel (Marcel the Shell with Shoes On)” TV’de ilk kez TOD ekranlarına gelecek. Guido Maria Brera’nın romanından uyarlanan ve bir Amerikan bankasının İtalya’daki ticari işlemler bölümünün başında bulunan Massimo Ruggero ve bankanın CEO’su Dominic Morgan’ın dünyasını anlatan “Devils” dizisinin beklenen 2. sezonu da Ağustos ayında TOD ekranlarına gelecek diziler arasında yer alıyor. 

Yepyeni TOD ORIGINALS içeriği “Sudaki İzler: Masmavi” 

  • Tüm deniz tutkunlarının artık çok iyi bildiği deneyimli dalgıç ve belgeselci Savaş Karakaş tarafından hazırlanan “Sudaki İzler” belgesel kuşağının yepyeni serisi “Masmavi” denizlerimizin geleceği için gösterilen her türlü çabayı ekrana taşıyarak çözümün bir parçası olmayı hedefliyor. Seride istilacı türlerden iklim değişikliğine, mercan ve deniz çayırı rehabilitasyonundan hayalet ağlara kadar, geniş bir konu yelpazesi ele alınıyor.  Mavi dünyanın ve deniz tutkunlarının her bölümünü zevkle izleyeceği sekiz bölümden oluşan ağustos ayının yepyeni TOD ORIGINALS içeriği “Sudaki İzler: Masmavi” serisi, 29 Ağustos’tan itibaren her Salı 1 bölümüyle TOD ekranlarında olacak.

Entrikalarla dolu “Devils” yeni sezon! 

  • Guido Maria Brera’nın romanından uyarlanan “Devils”, Amerikan bankasının İtalya’daki ticari işlemler bölümünün başında bulunan Massimo Ruggero ve bankanın CEO’su Dominic Morgan’ın entrika ve sırlar dolu dünyası anlatıyor. Dizinin 2. sezonunda yeni Çinli ortaklar, milyonlarca insanın verilerinin teknolojik kontrolü için Çin ile ABD arasında sessiz bir savaş başlatmak için ihanet etmeye hazırken heyecan dolu bir yolculuk başlıyor. “Devils” 2.sezonu ile 16 Ağustos’tan itibaren her Çarşamba TOD’da yayınlanacak.

Sıra dışı bir kara komedi!

  • Kara komedi tarzındaki “The Righteous Gemstones” dizisi ekranda misyonerlik yaparak bağış toplayan dünyaca ünlü Gemstone ailesinin içine girdiği kaosu eğlenceli bir dille anlatıyor. Usta oyuncu John Goodman’ın (Eli Gemstone) ailenin temel taşı olduğu dizinin yapımcısı ve başrol oyuncularından bir diğeri ise Danny McBride (Jesse Gemstone). Dizinin yepyeni 3. sezonunda, uzun süredir kayıp olan kuzenleri ortaya çıkınca, kardeşler Gemstone mirasını korumak için birlikte çalışmak zorunda kalacaklar. “The Righteous Gemstones” 4 Ağustos Cuma gününden itibaren, her Cuma iki yeni bölüm üst üste TOD’da yayınlanacak. 

Ağustos ayında sinema keyfi TOD’da!

  • Orijinali 1978 yılına ait John Carpenter imzalı kült korku filmi “Halloween” serilerinin 11. ve son filmi “Cadılar Bayramı Sona Eriyor (Halloween Ends)”, filmin unutulmaz karakteri Laurie Strode (Jamie Lee Curtis) ile efsaneye veda ediyor. David Gordon Green’in çektiği üçlemenin son halkası olan 2022 yapımı “Cadılar Bayramı Sona Eriyor (Halloween Ends)” sinemalardan sonra ilk kez 14 Ağustos Pazartesi; 
  • TV’de ilk kez ekrana gelecek ödüllü filmler arasında yer alan, 2023 En İyi Animasyon Oscar ve Altın Küre adayı, “Ayakkabılı Deniz Kabuğu Marcel (Marcel the Shell with Shoes On)” adlı müthiş eğlenceli animasyon filminin yönetmen koltuğunda akademi ödüllü Dean Fleischer Camp var. “Ayakkabılı Deniz Kabuğu Marcel (Marcel the Shell with Shoes On)”, Türkiye’de ilk kez 24 Ağustos Perşembe; 
  • Jonathan Rhys Meyers’in başrolde oynadığı ve sürükleyici bir gerilim filmi olan “Huzursuzluk (Disquiet)” Türkiye’de ilk kez TOD ekranlarına geliyor. Klostrofobik bir atmosfere sahip gerilim filminde her sahne heyecan dolu. “Huzursuzluk (Disquiet)”, Türkiye’de ilk kez 1 Ağustos Salı; 
  • “The Tudors” dizisinden tanıdığımız Jonathan Rhys Meyers ve Oscar’lı aktör Jon Voight’un başrolde olduğu gerilim filmi “Tehlikeli Oyun: Miras Cinayetleri (Dangerous Game: The Legacy Murders)”, uzak bir malikanede tekrar bir araya gelen bir ailenin bir tuzağın içine düşerek hayatta kalma mücadelesini aktarıyor. “Tehlikeli Oyun: Miras Cinayetleri (Dangerous Game: The Legacy Murders)”, Türkiye’de ilk kez 1 Ağustos Salı;
  • Farklı festivallerde toplam 9 ödül ve 23 adaylığı bulunan izlerken soluksuz bırakacak suç ve gerilim filmi “Suçlu Emily (Emily the Criminal)”, ağustos ayının heyecan dolu yapımları arasında yer alıyor. John Patton Ford’un yazıp yönettiği filmin başrolünde Aubrey Plaza var. “Suçlu Emily (Emily the Criminal)”, 12 Ağustos Cumartesi Türkiye’de ilk kez TOD ekranında yayında.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx