Özgü Namal’ın 3 yıllık yası bitti

Uzun bir süredir ortalarda görünmeyen oyuncu hayata döndü. Yaralarını saran Özgü Namal, ekranlara dönmeye de karar vermişti. Uzun süre hayatına kimseyi almayan ünlü oyuncu, aşk orucunu bozdu. Namal, son yeni bir ilişkiye başladı.

Özgü Namal’ın 2014 yılında evlendiği eşi ve iki çocuğunun babası Ahmet Serdar Oral, üç yıl önce kalp krizi geçirerek 53 yaşında yaşamını yitirmişti.

Eşi Serdar Oral’ı kalp krizi sonucu kaybeden Özgü Namal, uzun süredir ekranlardan uzak duruyordu. Namal, 2015 senesinde Muğla’nın Köyceğiz ilçesine yerleşmişti. Eşi Ahmet Serdar Oral’ı 2020’de kaybettikten sonra Namal, İstanbul’a ve ekranlara dönme kararı aldı.

Basından uzak bir hayat yaşamayı tercih eden 43 yaşındaki oyuncu, sonunda normal hayata döndü.

Sabah’ın haberine göre, uzun süre hayatına kimseyi almayan ünlü oyuncu, aşk orucunu bozdu. Namal, yaz aylarında Bodrum’da tanıştığı turizmci Ferman Bey ile yeni bir ilişkiye başladı. Çift, önceki gün İstanbul’da bir AVM çıkışı görüntülendi.
Özcan Deniz ile “Kızıl Goncalar” dizisinde boşrolü paylaşacak olan Özgü Namal, geçtiğimiz gün İstinyePark’ta alışveriş yaparken objektiflere yansıdı.

YENİ PROJELER

Yeni projesi için alışveriş yapmaya geldiğini belirten Özgü Namal, yaz aylarının kendisi için çok yorucu geçtiğini, devamlı çalıştığını söyledi. Milliyet’te yer alan habere göre; basın mensuplarıyla kısa süreli bir sohbet gerçekleştiren oyuncu, “Çalışmaktan doğru düzgün alışveriş bile yapamadım fakat yeni proje yeni kıyafetler” diyerek mağazaları dolaştı.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx