Shelbourne ve Hull City’nin Sahibi Acun Ilıcalı’nın Bir Tane Daha Futbol Takımı Satın Alacağı İddia Edildi

Acun Ilıcalı, televizyon sektöründe başarılı işlere imza attığı kadar futbol tutkusu nedeniyle spor sektöründe de adından oldukça söz ettiriyor. Kendisi hatırlarsınız şu ana dek bir İngiliz takımı ve bir de İrlanda takımını satın almıştı. Şimdilerde Ilıcalı ilgili yeni bir flaş satın alma haberi gündemde. Detaylar içerikte!

Türk televizyon sektörünün en başarılı isimlerinden biri Acun Ilıcalı. TV8’deki programlarıyla ve Exxen’i kurmasıyla televizyon dünyasında bambaşka bir marka oldu.

Kendisinin bu yüzden iş programı epey bir yoğun. Ilıcalı’nın hayatı uçaklarda geçiyor desek yeridir. Bir de işin içine futbol tutkusundan mütevellit spor işleri de girince onu durdurabilene aşk olsun.

Hatırlarsanız Ilıcalı, 2022 yılında İngiliz futbol kulübü Hull City’i satın almıştı. Hatta ve hatta öyle bir itirafta bulunmuştu ki hepimizin dikkatini çekmişti. Acun Bey, Hull City’i alana kadar hiç montu olmadığını söylemişti.

… ve biz de “Tabii montun olmaz, sürekli yok Survivor yok başka yarışma sıcak ülkelerde geziyorsun” tepkisini vermiştik sosyal medyada.

Bu arada es geçmeyelim sakın, Acun Ilıcalı İrlanda takımı Shelbourne’ü de satın almıştı.

Geçtiğimiz saatlerde Hull City ve Shelbourne’nin çoğunluk hissesini elinde bulunduran Acun Ilıcalı tarafından bomba bir haber daha geldi. Ilıcalı’nın şimdilerde bir Yunan futbol takımını satın alacağı iddia edildi.

Yunan basınında yer alan haberlere göre Ilıcalı’nın, Yunanistan Süper Ligi’nde şimdiye kadar topladığı 6 puanla 11. sırada yer alan Atromitos’un hisselerini almak için görüşmelere başladığı ve hatta görüşmelerde son aşamaya gelindiği aktarıldı.

Acun Ilıcalı sosyal medyada konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı ancak onun eski tweetlerinden bir tanesini sizlerle paylaşalım:

Ne diyelim İngiliz futbolu, İrlanda futbolu derken şimdi de Yunan futboluna yönelmesi harika bir haber. Siz ne diyorsunuz? Yorumlara buyrun!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx