Yeşim Salkım’ın Eski Eşi Hakan Uzan Hakkında Dikkat Çeken Aldatma Açıklaması

Yeşim Salkım, ikinci eşi Hakan Uzan’la evliliklerinde yaşadıklarını anlattı. Enver Aysever’le yaptığı röportaj esnasında her şeyi açık bir şekilde dile getiren Salkım, beş yıl süren evliliği için ‘keşke aldatsaydım’ dedi.

Medyanın tanındık yüzlerinden biri de oyuncu ve şarkıcı Yeşim Salkım.

Son dönemde yaptığı yorumlarla dikkat çeken ve gündeme gelen ünlü isim, sosyal medyayı epey yakından takip ediyor. Kendisini magazin gündeminde girdiği polemiklerle takip ediyoruz. Hiçbir konuda da lafını esirgemiyor.

Geçtiğimiz gün Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ile paylaşım yapmasının ardından siyasete girdiği düşünülen Yeşim Salkım, duruma esprili bir cevap vermişti.

Siyasete girmediğini ve yanlış anlaşılma olduğunu söyleyen ünlü isim, ‘Hadi uyuyun artık’ yazmıştı.

Enver Aysever’le yaptığı röportajın dikkat çeken bazı kesitleri sosyal medyaya düşerken, “Fatih Terim Fonu” hakkında yaptığı yorum şaşkına çevirdi.

Bahsi geçen ‘Fatih Terim Fonu’nun ardından bir yasak aşk hikayesi çıkacağını iddia etti.

Yine Enver Aysever’le yaptığı röportaj esnasında eski eşi Hakan Uzan’dan bahseden Yeşim Salkım, ilginç ifadelere yer verdi.

2001 yılında sonlandırdığı beş yıllık evliliğin ardından daha önce ‘Evlendiğim gün ‘Ben ne yaptım’ dedim. Ben onun gözünde bir eşyaydım. Evlenmiştik ve bitmişti.’ açıklamasında bulunmuştu.

Hakan Uzan’la evlendiğinde 26 yaşında olduğunu söyleyen Yeşim Salkım, defalarca aldatıldığını açıkladı.

”Ben Hakan ile evlendiğimde 26 yaşındaydım, o beni aldattı ben onu aldatmadım aldatmayı da çok düşündüm.’

Yaşadıklarından sonra böyle bir düşünce içine girdiğini fakat Hakan Uzan’ı hiç aldatmadığını söyledi.

‘Açık açık söyleyeyim o kadar aldatıldım ki aldatayım da içim rahatlasın dedim.’

Beş yıllık evliliklerinin kendisini çok yıprattığını söyleyen Yeşim Salkım, Hakan Uzan’a “Beni boşa yoksa seni aldatacağım” dediğini itiraf etti.

‘Ben o evlilikte çok yaralanmıştım çok gençtim gençliğimin verdiği cehaletle her şeyi yapabilecek durumdaydım, dedim ki ‘Beni boşa yoksa seni aldatacağım’ dedim.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx